Fr  צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858 

טיפולים אסתטיים

מדוע יש צורך בטיפולים אסתטיים?

מאז ומתמיד הפנים היו  כרטיס ביקור חשוב ביותר בקרב נשים ולאחרונה גם בקרב גברים. הנראות שלנו חשובה בראש ובראשונה  לעצמנו, לזוגיות ולעסקים. למראה הפנים  יש השפעה רבה על רמת הביטחון העצמי שלנו וכמובן על הדימוי העצמי. השינויים הנגרמים עם השנים למראה הפנים פעמים רבות גורמים לאנשים מבוכה, חוסר נוחות ואי נחת.אורך השנים  ובעיקר סביב העשור הרביעי עור הפנים והגוף מאבדים מגמישותם וכמו כן מהברק שלהם, הקמטים מתחילים להיווצר. גורמים שונים משפיעים עלינו כמו , עליה בגיל, תזונה לא נכונה, אורח חיים לא בריא, מחלות, גנטיקה, חשיפת יתר לשמש או לקור ועוד. סיבות אלו גורמות לעור הפנים להתקמט ולייצר כתמים. אחת הסיבות העיקריות, לקמטי הפנים הם שרירי הפנים אשר מתכווצים ונמתחים לאורך הרבה מאוד שנים ועקב כך יוצרים את אותם הקמטים.

למי מתאים טיפול אסתטי?

פנים אסתטיות ללא ספק חשובות ביותר בראש ובראשונה לטובת הביטחון העצמי והדימוי העצמי של כל אחד ואחד מאיתנו. חשוב לציין כי טיפולים אסתטיים לפנים אינם נחלתם של הנשים בלבד, ישנם כיום הרבה מאוד גברים אשר עוברים טיפולים מסוג אלו לטובת שיפור המראה החיצוני. אנו יודעים  כי מראה פנים יפות ובעיקר אסתטיות עשוי לפתוח דלתות בתחומי חיים רבים כמו זוגיות, תעסוקה ועוד. על מנת לשמור על פנים וגוף צעיר יש צורך בהתאמת טיפול  אסתטי איכותי ביותר שיצעיר וישמר את עור הפנים. טיפולים אסתטיים מאפשרים פעמים רבות לשנות מן הקצה לקצה את ההרגשה האישית ולעצב מראה פנים אסתטי רענן ובעיקר הרבה יותר צעיר. כל מה שנחוץ הוא רצון טוב ורופא פלסטיקאי מומחה לייעוץ וביצוע טיפול מקצועי ואיכותי.

מהי מטרת הטיפולים האסתטיים?

מטרת טיפולי האסתטיקה היא להצעיר את הפנים באמצעות משחות רפואיות או באמצעות טיפולים כמו הזרקות למילוי הפנים, קילופי עור באמצעות חומרים כימיים או באמצעות לייזר. השילוב וההערכה הנכונה של הטכניקות השונות המותאמות לכל מטופל/ת באופן ייחודי יתנו את התוצאה הנכונה והטובה ביותר. הטיפולים מאפשרים לתת דגש לעור הפנים ולהשיב את המרקם והברק שאפיינו אותו לפני מספר שנים.

מה כולל תהליך הייעוץ הרפואי?

לפני ביצוע הטיפול האסתטי תגיעו לפגישת ייעוץ במרפאת ד”ר אבנר בן שושן. במהלך הפגישה, ד”ר בן שושן יבדוק אותכם, יתאים לכם את הטיפול האסתטי שיאפשר את התוצאה הטובה ביותר עבורכם. יקדיש לכם זמן להבין מה הם הציפיות והרצונות שלכם ויבדוק כיצד הוא יכול להגשים לכם את החלום. כמו כן יסביר לכם הרופא על השיטות לטיפולים אסתטיים וזו הנבחרת איך  היא פועלת? ומה צפוי לכם במהלך הטיפול ולאחריו. היעוץ הרפואי חשוב לתיאום הציפיות ולגיבוש החלטה לגבי התאמת הטיפול עבורכם באופן אישי.

מה הם מגוון הטיפולים האסתטיים?

בזכות הרפואה האסתטית המתקדמת היום כבר אין צורך להתפשר! הטכנולוגיות המתקדמות והרופאים הפלסטיקאים המיומנים מסוגלים להעניק לכל אחד ואחת מראה צעיר ורענן. כשאנחנו מרגישים יפים ומטופחים, אנחנו מרגישים חזקים, נהנים מביטחון עצמי ויחס טוב מהסביבה. לרפואה הפלסטית יש פתרון למרבית הבעיות האסתטיות. טיפולים אסתטיים לפנים ולידיים כמו העלמת כתמים מיותרים או העלמת קמטים, או הצערת גב כף היד הפכו להיות בשנים האחרונות זמינים ונכונים לכל אחד. טיפולים אלו, בעיקר בזכות התפתחות המדע ושיטות העבודה, הינם טיפולים הנחשבים לקלים ביותר. טיפולים אלו כמו: הזרקת בוטולוניום טוקסין, חומצה היאלורנית דורשים פלסטיקאי מומחה, בעל ניסיון רב אך אינם מצריכים את התערבותו של רופא מרדים ואינם מצריכים אשפוז כלל וכלל.

כיצד נערך טיפול אסתטי של מילוי שפתיים?

שפתיים צרות וקמטוטים סביב השפתיים פוגעים מאוד במראה הפנים של נשים וגברים רבים, ואילו שפתיים עבות וחושניות משפרות מאוד את המראה הכללי. ניתן להעניק לשפתיים את המראה הרצוי באמצעות מילוי, שבנוסף עוזר להחליק את הקמטוטים סביב הפה. עיבוי השפתיים נעשה בשני אופנים: באמצעות חומרים נספגים וחומרים שאינם נספגים. השיטה הפופולרית ביותר לעיבוי שפתיים הן הזרקות סיליקון רפואי שאינו נספג. מדובר בסיליקון נוזלי שעבר עיבוד מיוחד, והוא מוזרק בכמויות קטנות במשך מספר רב של פעמים. מילוי כזה מאפשר להשיג מרקם טבעי, מראה אסתטי וחושני  בגב כף היד גורם להיווצרות גושים או תופעות לוואי אחרות הטיפול למילוי השפתיים נערך על ידי רופא מומחה לפלסטיק- מנתח פלסטי בעל ניסיון בקליניקה הרפואית שלו.

טיפול אסתטי – פילינג לפנים

אחת הפעולות הקוסמטיות החשובות היא עידוד התחדשות העור. תהליך התחדשות העור הוא טבעי ואפילו תכשירים ביתיים לא מסוגלים לגרום להתחדשות ברמה שנדרשת. כדי לגרום לקילוף שכבת עור חיצונית יש צורך לעשות פילינג, כלומר קילוף כימי של שכבת העור העליונה. ישנם סוגים שונים של טיפולי פילינג, כשההבדל ביניהם הוא עומק הקילוף וסוג החומר שבאמצעותו מתבצע הקילוף. טיפול פילינג מאפשר להסיר את השכבה הבעייתית של העור ולתת לשכבה חדשה לצמוח. הפילינג מעניק לפנים מראה חלק ומעלים בעיות חיצוניות קטנות כמו כתמים, קמטוטים, צלקות, נקבוביות ועוד. טיפולי פילינג נערכים על ידי מנתח פלסטי המומחה בטיפולים אלו בקליניקה הרפואית שלו , תוך ביצוע הטיפול ומעקב אחר תהליך ההחלמה.

טיפולי אסתטיקה לפנים – פיסול הפנים בעזרת חומר מילוי

רפיון העור בעקבות תהליך ההזדקנות יכול לבוא לידי ביטוי בשלל תופעות לא נעימות כמו קמטים, קפלים, שקעים ואסימטריה. ניתן למתוח את עור הפנים ולתקן את תווי הפנים גם ללא ניתוח וזאת באמצעות טיפולי פיסול פנים שנעשים באמצעות חומר מילוי . ישנו מבחר של חומרי מילוי, כמו למשל חומצה היאלורונית, קולגן. ד”ר אבנר בן שושן מתאים את חומר המילוי לצרכיה של כל מטופל ומטופלת. פיסול אומנותי של הפנים מאפשר להשיג מראה צעיר, טבעי וסימטרי.

טיפולי אסתטיקה למתיחת הפנים באמצעות חוטים

נשים רבות שסובלות מסימני הגיל חושבות על מתיחת פנים, אך חוששות מניתוח למתיחת פנים. החידוש המדהים בתחום הזה הוא מתיחת פנים באמצעות חוטים. שיטה זו מאפשרת להשיג תוצאה אסתטית מרשימה ביותר וכל זאת ללא חיתוכי סכין. הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית בלבד, זמן ההחלמה אחריו הוא קצר מאוד, הטיפול לא משאיר צלקת ולא גורם טראומה לעור. הטיפול מחליק את עור הפנים וגורם להתחדשות העור ושכבות התמיכה שלו. מדובר באחת השיטות היעילות והבטוחות למתיחת עור הפנים והיא נערכת על ידי מנתח פלסטי. חשוב לבחור רופא פלסטיקאי  בעל ניסיון ומומחיות במתיחת פנים באמצעות חוטים בקליניקה הרפואית

טיפול אסתטי של הזרקות בוטוקס

אחת הבעיות הקשורות לגיל היא הופעת קמטים בפנים. הקמטים מופיעים בהתחלה כקמטי הבעה וקמטוטים קטנים, בעיקר באזור המצח, סביב הפה והעיניים, ועם הזמן עשויים להפוך לקמטים עמוקים. לנשים וגברים רבים חשוב להיראות יפים וצעירים בכל גיל. את פגעי הגיל והטבע ניתן היום לתקן באמצעות טיפולים אסתטיים ובמקרה הזה הזרקות בוטוקס. הזרקת בוטוקס מאפשרת להעלים במהירות את הקמטים ולהחליק את עור הפנים. מדובר בטיפול פשוט עם תוצאות נהדרות שנשמרות לאורך זמן. הטיפול מבצוע במרפאתו של  מנתח פלסטי ד”ר אבנר בן שושן, כירורג פלסטי בעל ניסיון רב שמתמחה בתחום הטיפולים האסתטיים.

טיפול אסתטי להצערת עור הידיים

עור כפות הידיים מסגיר את גילינו, כמו עור הפנים. העור בגב כף היד הנו עור דק ועדין שאין מתחתיו שכבת שומן. לכן העור בגב כף היד רגיש ופגיע מאוד וחשיפה לשמש ולחומרים כימיים מזיקה לו מאוד. לעיתים ההבדל בין הפנים הצעירות לכפות ידיים עייפות ומבוגרות עושה עוול של ממש לנשים וגברים שחווים את ההבדל בגופם. לכן, במסגרת הטיפולים האסתטיים חשוב להקדיש זמן ומאמץ להצערת העור בכפות הידיים ולדאוג להעניק גם לו מראה צעיר וזוהר. הטיפול להצערת ידיים נעשה באמצעות הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלורנית או שומן עצמי עלי ידי מנתח פלסטי מומחה בקליניקה הרפואית שלו.

טיפולים אסתטיים אצל ד”ר אבנר בן שושן מנתח פלסטי

ד”ר אבנר בן שושן –מנתח  פלסטי סיים את לימודיו בצרפת בגיל 29. בעל ניסיון רב אחד הרופאים המובילים בתחום טיפולי האסתטיקה ומשתתף מזה שנים רבות בהדרכת רופאים וצוותים רפואיים מהארץ ומחו”ל בביצוע הטיפולים האסתטיים השונים .כל הטיפולים האסתטיים מבוצעים עם מכשור ותכשירים מהמתקדמים בעולם, אשר מאפשרים לכל מטופל/ת  להגיע לתוצאות הטובות ביותר ברמת סיכון מינימאלית.  לד”ר בן שושן קליניקה ברמת אביב , אשדוד ורעננה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן