Fr  צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858 

ניתוחים לעיצוב הגוף

למי מיועדים ניתוחים לעיצוב הגוף?

ניתוחים לעיצוב הגוף מיועדים למטופלים שהפחיתו קילוגרמים רבים בעקבות דיאטה קיצונית, או אחרי ניתוחים בריאטרים, לקיצור קיבה, כאשר נותרו על גופם ובייחוד באזור הבטן, הירכיים, הזרועות והישבן  עודפי עור משמעותיים, המקשים עליהם לתפקד ברמה  הבריאותית והאסתטית. חשוב לדעת שהעור שלנו, בני האדם גדל ומתרחב ככל שאנחנו מעלים במשקל, אולם בניגוד לכך, הוא איננו “קטן” ומצטמצם עם הירידה במשקל. כך שהפחתת קילוגרמים רבים עלולה להשאיר את המרזים, עם עודפי עור משמעותיים “תלויים” על גופם. מעבר למטרד האסתטי שכרוך בהם, עודפי העור מועדים לבעיות בריאותיות כגון: הופעת פטריות, כיבים, פצעים וריחות לא נעימים. עודפי השומן והעור עשויים להפריע בחלקי גוף שונים ובניהם הזרועות, הגב, הירכיים והבטן. בעיית עודפי העור מייצרת פעמים רבות חוסר נוחות פיזית, שפשפות ובעיה אסתטית ניכרת. מדובר במצבים רפואיים בהם  העור  העודף, נמתח מעבר לנקודת ה”אל-חזור” שלו באזורים אלו. במצבים של עודפי עור לאחר ירידה קיצונית, כבר אי אפשר לתקן את עודף העור היוצר עוות באמצעות התעמלות או דיאטה – אלא רק בניתוח פלסטי לעיצוב הגוף.

ביצוע הניתוח הפלסטי לעיצוב הגוף  נערך על ידי מנתח פלסטי מומחה. מקובל לערות ניתוחים לעיצוב הגוף רק עם בסיום תהליך ההרזיה, ולאחר שהמשקל החדש נשמר למשך מספר חודשים. האפשרויות הפלסטיות- הניתוחיות לעיצוב הגוף נשקלות בכל מקרה לגופו, על פי יעוץ רפואי וממצאי בדיקה על ידי מנתח פלסטי מומחה, בהתאם לנתונים הפיזיים הבסיסיים של המטופלים, וציפיותיהם.

ניתוחים לעיצוב הגוף עקב ירידה קיצונית במשקל

היום ברור לכולנו, כי עודף משקל הינו סיכון משמעותי לבריאות של כולנו  ופעמים רבות מלווה בתחלואה וירידה בבריאות, באיכות החיים באסתטיקה ובנראות שלנו . אנשים מתנסים בדיאטות שונות הגורמות פעמים רבות לתנודות קיצוניות במשקל כגון ירידה מסיבית ועליה וההפך. ירידה והפחתה מסיבית במשקל הפכה לטרנד פופולרי לא רק בהיבט הבריאותי אלא אף בתוכניות ריאליטי שונות בטלוויזיה. אבל מה קורה אם כאשר יורדים במהירות במשקל? האם הגוף שלנו מסוגל להתמודד עם ההתרוקנות המהירה של רקמת השומן? – מסתבר שלגוף שלנו קשה להתמודד עם הירידה המסיבית במשקל, רקמת העור והרקמות מתחת לעור מאבדות מהאלסטיות שלהן תוך כדי ההשמנה וההרזיה, ואינם מסוגלות להתכווץ  היטב חזרה. כתוצאה מתנודות קיצוניות במשקל נוצרים עודפי עור ניכרים באזורים שונים בגוף לרבות  פסי מתיחה שהנראות שלהם בלתי אסתטית. הדבר גורם פעמים רבות לעודפי  באזורים ספציפיים בגוף  כגון:, מראה נפול ולא אסתטי של הפנים והגוף (בטן, זרועות, ירכיים, ישבן) המלווה בעוגמת נפש וחוסר שביעות רצון.

ניתוחים לעיצוב הבטן

היווצרות של עודפי עור בבטן תחתונה  נגרמים כאשר שרירי הבטן האורכיים מתרופפים בעקבות שינויים פיזיים בגוף כגון לידה השמנת יתר וירידה דרסטית במשקל. במצב זה של עודפי עור משמעותיים פעילות ספורטיבית לחיזוק שרירי הבטן אינה אפקטיבית. לכן נשים המעוניינות לעצב את מראה הבטן ולהיפטר מעודפי העור, ניתוח למתיחת בטן מהווה  פתרון מעולה. חשוב להבין שמטרת הניתוח למתיחת הבטן היא סילוק עודפי עור ושומן מאזור הבטן, אך יתכנו עודפי עור או שומן בצידי המותניים. נשים המעוניינות לטפל באזור המותניים יש צורך בזמן הניתוח להאריך את הצלקת לאזור המותניים או הגב התחתון. ניתוחים פלסטיים לעיצוב הבטן נערכים על ידי מנתח פלסטי מומחה, ומאפשרים מתיחת  הבטן  על פני שרירי הבטן, המייצרים תוצאה מצוינת. ניתוח פלסטי לעיצוב הבטן נערך לאחר יעוץ רפואי עם מנתח פלסטי מומחה.

ניתוחים לשאיבת שומן

שאיבת שומן אינה באה כתחליף לדיאטה או להתעמלות  שאיבת שומן מהווה פתרון טוב כאשר אנו מעוניינים לעצב אזורים מסוימים שאינם פרופורציונליים ביחס לשאר חלקי הגוף. לדוגמא כאשר רוצים  לעצב את: הישבן, הבטן, הירכיים, הזרועות, הצוואר הברכיים. שאיבת השומן נערכת על ידי מנתח פלסטי מומחה ופעמים רבות משולבת בניתוחים לעיצוב הגוף, בבטן, בירכיים, בזרועות, בישבן, כמות השאיבה המומלצת בעיצוב הגוף היא עד חמישה ליטר.

ניתוחים לעיצוב ירכיים / חיטוב ירכיים

ניתוח מתיחת ועיצוב ירכיים הינה אפשרות טובה מאוד ביותר להיפרד מעודפי העור והשומן אחר ירידה משמעותית במשקל או במצבים של עליה בגיל או גם וגם. ניתוח לעיצוב ומתיחת ירכיים (thigh lift) הנו ניתוח שנועד לעיצוב ולהסרה של עודפי עור מיותרים מאזור הירכיים והידוק של העור הנותר לירכיים. בעקבות שינויי הגיל  וירידה דרסטית במשקל, העור מאבד מגמישותו והופך לרפוי, שינויים אלו יחד עם כוח המשיכה גורמים לכך שבחלק הפנימי של הירכיים נוצרים קפלי עור רפויים לא אסטטיים. קפלים אלו יכולים להוות פעמים רבות בעיה רפואית.  כאשר הם משתפשפים זה בזה בעת הליכה או ישיבה ממושכת וגורמים לפצעים, שפשפות, פטריות וריח רע. כמו כן עודפי עור בירכיים גורמים  לבעיה אסתטית המשליכה ופוגעת בביטחון העצמי ודימוי הגוף.

ניתוחים לעיצוב זרועות

ניתוח לעיצוב ומתיחת זרועות מיועד לנשים וגברים שסובלים מעודף עור בזרועות. עודפי העור בזרועות נגרמים מסיבות שונות בין השאר, עקב  העלייה בגיל ובעיקר, לאחר ירידה קיצונית במשקל הגוף, או עקב מחלות שונות. ניתוח עיצוב  זרועות מתאים לנשים וגברים עודפי עור ושומן בזרועות. ניתוחים  אלה מאד אפקטיביים, ונערכים על ידי מנתח פלסטי מומחה, לאחר הניתוח לעיצוב הזרועות, ניתן לרדת במידה של אחת ושתיים בהיקף  שלהן. ניתוח מתיחת זרועות  נירך על ידי מנתח פלסטי לאחר יעוץ רפואי ובדיקת רופא והתאמה של סוג הניתוח. ניתוח מתיחת זרועו מבוצע בשיטת צלקת “L” הפוכה. שיטת עיצוב זרועות זו מבטיחה הסרה מקסימלית של החלק המדולדל של הזרוע. חתך חיטוב זרועות בניתוח הינו לאורך הזרוע מקו פנים המרפק, עד וכולל בית השחי. סיבוכי ניתוח מתיחת זרועות נדירים. ניתוח מתיחת זרועות הוא הפתרון הטוב ביותר להיפטר מעודפי העור והשומן לאחר ירידה משמעותית במשקל.

ניתוחים לעיצוב הישבן

ניתוח לעיצוב  הישבן  מיועד לנשים המעוניינות בישבן מעוצב יותר, או ישבן גדול יותר מזה הנמצא ברשותן. ניתוח לעיצוב הישבן מיועד לנשים בעלות ישבן קטן מידי לפרופורציות הגוף, או ישבן שטוח, או  במצבים של ישבן גדול מידי או גם נפול. ישבן נפול  יכול להיווצר, עקב בעיה מולדת, עלייה בגיל וירידה קיצונית במשקל. במצבים אלו יש התרופפות וירידה בנפח של השרירים בשבן. ניתוח לעיצוב הישבן מתאים למי שמעוניינת בישבן מעוצב ומחוטב. ישנם מגוון טיפולים וניתוחים לעיצוב ישבן לדוגמא: שיטת מיקרוליין- הזרקות של חומצה היאלורנית לישבן. שאיבת שומן עודף בישבן ועיצובו. הזרקות שומן- לאזור הישבן כאשר השומן נלקח מחלקים אחרים בגוף, ניתוח לעיצוב הישבן הכולל החדרת שתלי סיליקון המוחדרים לעיצוב הישבן. לפני ניתוח  וטיפולים לעיצוב הישבן נערכת פגישת יעוץ עם מנתח הפלסטי מומחה לעיצוב הישבן הכוללת בדיקה רפואית תוך התאמת סוג ושיטת הניתוח וההתערבות הכירורגית לכל אישה. בכל ישבן הנחשב לישבן אסתטי ויפה, מתקיימים קריטריונים ומדדים מסוימים הכוללים בין השאר שקע בחלק העליון של הישבנים המפריד בין הגב לישבן.
כל ישבן מעוצב כולל שתי גומות שקעים בצדדים. בישבן מעוצב יש קפל תת עכוזי קצר, כזה היוצר מעוין בין הירכיים. בישבן מעוצב אין  שומן במותניים. במצבים בהם הישבן מעוצב, במבט בפרופיל, הנקודה הבולטת ביותר מתאימה לקו הפוביס הקידמי. ניתוח עיצוב ישבן כולל  מגוון שיטות והוא  שכיח מאוד  בשנים האחרונות בארץ ובעולם. נשים שמעוניינות בישבן עגלגל וסקסי כמו של רקדניות הקרנבל בברזיל יכולות להגיע בקלות לתוצאה, על ידי ניתוח לעיצוב הישבן הנערך על ידי מנתח פלסטי מומחה.

ד”ר אבנר בן שושן מנתח פלסטי בכיר, מומחה בניתוחים לעיצוב הגוף

ד”ר אבנר בן שושן מנתח פלסטי בכיר המומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה. בפגישת היעוץ הרפואית עם ד”ר אבנר בן שושן, הרופא עורך בדיקה רפואית לברור הצורך והתאמה לניתוח. המטופלים משתפים את הציפיות שלהם, הרופא מסביר על  תהליך הניתוח לעיצוב הגוף. ד”ר בן שושן אבנר נחשב  לפלסטיקאי מומחה בעל שם בישראל ובצרפת. לד”ר בן שושן קליניקה רפואית בתל אביב, אשדוד ורעננה. ד”ר בן שושן אבנר נמצא לרשותכם לרבות  יעוץ רפואי לבדיקת נחיצות הניתוח, הנחייה לניתוח, יום הניתוח ותהליך ההחלמה והשיקום.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן