ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים
נתוחים פלסטיים, מנתח פלסטי

ניתוחים פלסטיים

גברים ונשים רבות חולמים לשדרג את  מראה הפנים, לבלום את ההזדקנות של עור הפנים, לשנות, להתחדש .הגיל מייצר שינויים אסתטיים  שנוצרים עם העלייה בגיל.  עישון ותזונה לא מאוזנת – מהווים גורמי סיכון משפיעים על עור הפנים. העור בפנים מזדקן ונעשה רפוי, העיניים,. והתוצאה היא מראה עייף כבד ומבוגר.

מגוון ניתוחים פלסטיים לעיצוב הפנים והגוף המבוצעים על ידי ד”ר אבנר בן שושן, מנתח פלסטי בכיר המומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה. בפגישה עם ד”ר אבנר בן שושן, הרופא והמטופלים דנים בציפיותיהם מהתוצאות של הניתוח הפלסטי ומוסבר תהליך הטיפול הקשור בניתוח. לפני הניתוח ניתן המידע על הסיכונים האפשריים כתוצאה מהניתוח ומידע מפורט אודות תהליך ההחלמה.

הודות לאלפי ניתוחים שבוצעו בהצלחה, נחשב כיום ד”ר בן שושן לפלסטיקאי מומחה בעל שם בישראל ובצרפת. ד”ר אבנר בן שושן הינו חבר באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.

ניתוחים פלסטיים – היתרונות מורגשים בכל המישורים

תחום הניתוחים הפלסטיים הפך זה מכבר לתחום מקובל ומבוקש על ידי נשים וגברים כאחד, בכל הגילאים. הפופולריות של ניתוחים פלסטיים שהולכת וגדלה בשנים האחרונות, נובעת מההשפעה החיובית העצומה של תוצאותיהם, הניכרת בכל תחומי החיים של האדם. האפקט של ניתוח פלסטי אינו מסתכם רק באף יפה יותר, חזה זקוף יותר, בטן שטוחה או פנים צעירות יותר, אלא גם בהגדלת הביטחון העצמי ובשיפור הדימוי העצמי. ניתוח פלסטי מוצלח, שמשתקף במראה יפה וטבעי, נותן את אותותיו גם במישור הרגשי ובכל שפת הגוף, ומכאן הוא משפיע גם על כל התנהלות האדם, העצמתו והצלחתו בחיים.

למי מיועדים הניתוחים הפלסטיים?

ניתוחים פלסטיים הנעשים לצורך אסתטי מיועדים לכל אישה וגבר המעוניינים בשיפור כלשהו במראה החיצוני של פניהם או גופם. כאמור, אנשים רבים סובלים מחוסר ביטחון ומדימוי עצמי נמוך כתוצאה מחוסר שביעות רצונם מפרט אחד או יותר במראה החיצוני שלהם. הצורך בניתוח פלסטי אינו נובע בהכרח מטעמים אובייקטיביים או רפואיים אלא בעיקר מהצורך הסובייקטיבי של האדם. בין אם מדובר בחזה קטן, אף גדול, בטן נפולה או קמטים בפנים – יש כאלה שחיים עם העניין בשלום, ויש כאלה הרואים בכך פגם ומכשלה שמשפיעים על כל התנהלותם ותחושותיהם.  לפיכך, ניתוח פלסטי מיועד לכל מי שמעוניין בביצועו ואשר בריאותו מאפשרת זאת.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף מיועדים למטופלים שאינם מרוצים ממראה גופם, לנשים לאחר הריונות מרובים, ללקוחות שהפחיתו קילוגרמים רבים כתוצאה משינוי תזונתי או ניתוח לקיצור קיבה ולאחר מכן נותרו על גופם עודפי שומן ועור המקשים עליהם לתפקד או היוצרים הרגשה אסתטית לא נוחה. ניתוחים לעיצוב הגוף כוללים מגוון ניתוחים פלסטיים כמו ניתוחים פלסטיים לעיצוב הבטן, ניתוחים הקשורים לשאיבת שומן, ניתוחים פלסטיים לעיצוב הירכיים, ניתוחים פלסטיים לעיצוב זרועות, ניתוחים לעיצוב הישבן ועוד.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב החזה

המראה והמבנה של החזה הנשי הוא מרכיב חשוב בהרגשה היומיומית ובדימוי העצמי של האישה. לפעמים הסיבה היא מפני שמלכתחילה החזה היה גדול מדי או קטן מדי ולפעמים הסיבה היא שהחזה שינה את צורתו היפה בעקבות הריונות, הנקות, או שינוי במשקל. כיום תחום הכירורגיה הפלסטית מאפשר לאישה לקבל את עיצוב החזה המתאים לה. ניתוחי חזה כוללים מגוון סוגים של ניתוחים כגון. ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה, ניתוחי הקטנת חזה וניתוחים פלסטיים להרמת חזה.

מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח חזה והאם יש גיל מומלץ?

אין גיל מומלץ לניתוחי חזה, אך יש גיל שממנו אפשר להתחיל. מבחינת המוכנות הפיזית של הגוף, נערות בריאות מגיל 17 כבר יכולות לעבור ניתוח פלסטי בחזה, מכיוון שמדובר בגיל שבו השד גיבש את המבנה שלו. עם זאת, מעבר למוכנות הפיזית יש לבחון גם את המוכנות הנפשית של המטופלת. צריך לבדוק מה המניע שלה לביצוע הניתוח, מדוע היא מעוניינת בשינוי, האם היא מתאימה לניתוח בשלב זה של חייה, והאם היא מודעת למשמעותו ולהשלכותיו. תפקידו של הרופא אינו רק לנתח את החזה אלא בראש ובראשונה לנתח את המצב והנתונים מכל ההיבטים. אם הנערה/האישה עברה את גיל 17 והיא מוכנה לניתוח מבחינה פיזית ורגשית – זהו הגיל וזהו הרגע המומלץ.

ניתוחים פלסטיים לפנים

ישנו מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, שיעזרו לפנים שלנו להיראות נפלא. ניתוחים פלסטיים לפנים ולצוואר מיועדים לשפר את מראה הפנים על ידי תיקון ההשפעות המזיקות של קרינת השמש, הגיל, נטייה גנטית והשפעות נוספות על הרקמות העמוקות של הפנים. הקפדה על הליך ניתוח מקצועי ועדין והתאמתו לרקמת העור והקנטורים הטבעיים של המטופל/ת מונעת תופעה של מראה פנים לא טבעי, מתוח ובובתי מדי. ניתוחים פלסטיים לפנים כוללים ניתוחים למתיחת עור הפנים, ניתוחים פלסטיים להרמת העפעפיים, ניתוחים פלסטיים להרמת הגבות, ניתוחים פלסטיים לאוזניים ועוד.

האם ניתן לקבל מראה צעיר וטבעי אחרי ניתוח פנים?

הרעיון של ניתוח פלסטי לפנים הוא שיפור של מראה הפנים בהתאמה לגיל – רק כך יתקבל מראה טבעי, שממילא גם יעלים חלק מסימני ההתבגרות של העור. עם זאת , חשוב להבין כי אין שום דרך, גם לא על ידי ניתוח או הזרקה, להפוך פנים של גבר או אישה בני 70 לפנים של נער או נערה בני 18 – זה לבטח לא ייראה טבעי.  מאידך, אפשר בהחלט לקבל מראה טבעי וצעיר יותר אחרי ניתוח הפנים אם הוא יבוצע בצורה מוצלחת. לשם כך, יש לבחון היטב איזה שינויים חלו עם הזמן בפנים ספציפיות, ובמסגרת הניתוח להשיב להן חלק מהמראה המקורי שלהן. כל הפרזה או הגזמה בשינוי עלולה ליצור מראה בלתי טבעי, לכן מנתח מנוסה יעשה כל שניתן על מנת לספק את רצון המטופל ולהשיב לפנים את החיות והחיוניות – בצורה העדינה והטבעית ביותר.

ניתוחים פלסטיים להרמת גבות

בשנים האחרונות ישנה התייחסות רבה למראה גבות הפנים כחלק חשוב מהאסתטיקה של הפנים. כיום כבר מבינים שלגבות יש תפקיד מאוד חשוב בהבעת הפנים שלנו ויצירת מסגרת לעיניים. כאשר מבנה הגבות אינו מחמיא לפנים, כאשר הגבות צונחות עם הזמן ונראות שקועות ונפולות, הדבר משפיע על כל מראה הפנים. הפנים נראות עייפות, מבוגרות ובעלות מראה כועס. הניתוחים פלסטיים להרמת גבות, מצד אחד נחשבים לפשוטים יחסית, ומצד שני משיגים בעזרתם תוצאות מעולות. במהלך הניתוח, המנתח הפלסטי . מדובר בניתוח קל יחסית, במהלכו המנתח מקצר את השריר בין הגבה לרקה מסיר עודפים של עור מסביב לגבה ומרים את הגבות לגובה הרצוי בהתאם לתכנון שנעשה מראש עם המטופלת. ניתוח הרמת גבות משפר בצורה משמעותית את הבעת הפנים מבלי לפגוע במראה הטבעי, גורם לעיניים להיראות פתוחות יותר, מסייע להעלמה וטשטוש של קמטים באזור העיניים והמצח, ומעניק לפנים מראה רענן, חי וצעיר יותר.

ניתוחים אסתטיים לגברים

בנוסף למגוון הרחב של ניתוחים פלסטיים, ניתוח הקטנת חזה לגברים- גניקומסטיה, Gynecomastia – שד נשי. הניתוח נועד למקרה שבו נוצרה התפתחות חריגה של רקמת שד אצל גברים. התפתחות זו גורמת לגדילת חזה לא אסתטי ולא פרופורציונלי לשאר חלקי הגוף של הגבר. מטרת הניתוח היא ליצור חזה אסתטי ושטוח. ההחלמה לאחר הניתוח היא יחסית מהירה.

ניתוחים פלסטיים לפיסול האף

מטרת הניתוח הפלסטי לפיסול האף היא ליצור שינוי אסתטי של האף ולשינוי בפרופורציה בין האף לשאר חלקי הפנים, לכן ניתוחי אף נחשבים לפיסול בתחום הרפואה הפלסטית. ד”ר בן שושן הוא מנתח פלסטי בעל ניסיון רב ומומחיותו בתחום מגבירה את אחוזי ההצלחה של הניתוח. בפגישת הייעוץ יש התייחסות למספר קווים מנחים הקשורים במראה האף שיתקבל לאחר הניתוח. תיאום ציפיות בין המטופל/ת לרופא הוא הכרחי בניתוח אף, וזאת משום המגוון הרחב של הנושאים הקשורים בניתוחי אף כמו, מבנה האף, סוג עור הפנים והצורך בהתאמה של האף לשאר חלקי הפנים, המצח, הסנטר והמרחק בין השפה העליונה לשורש האף.

האם ניתן להפוך כל אף לאף סולד?

ראשית, התשובה היא כן, שכן בניתוח פלסטי לפיסול האף, הרופא יכול לעצב את צורת האף לכל תוצאה רצויה. עם זאת, השאלה החשובה יותר היא: האם זה נכון להפוך כל אף לאף סולד? אף סולד מהווה אמנם משאת נפש של אנשים רבים, שכן הוא מסמל אידיאל יופי, אך לא מן ההכרח שהוא מתאים לכל פנים. המטרה של ניתוח פלסטי לפיסול האף הינה להתאים את האף החדש לפנים בצורה שישתלב בהן באופן הטבעי וההרמוני ביותר. אף סולד יכול להיות יפה בפני עצמו, אך אם אינו מתאים לפנים, התוצאה הסופית לא תהיה יפה. לפיכך, בפגישה המקדימה עם הרופא, יינתן ייעוץ שייגע גם בסוגיה זו. אם ד”ר בן שושן סבור שאף סולד לא יתאים לפני המטופל או המטופלת המעוניינים בו, הוא יבהיר את הסוגיה ויציג את האלטרנטיבות המיטביות.

ד”ר אבנר בן שושן ישמח לטפל גם בך באופן מעמיק ויסודי – החל מהבנת הצורך, דרך התכנון והטיפולים הנדרשים ועד לליווי המקצועי לאורך כל תקופת ההחלמה. הנך מוזמן/ת ליצור עמנו קשר לקבלת חוות דעת מקצועית והמלצה לגבי אופן הטיפול האופטימאלי המתאים לך.

שינוי גודל גופנים