ניתוחי חזה

ניתוחי חזה

ניתוחי חזה

ניתוחים להגדלת חזה נעשים מדי יום . מטרת הניתוח הינה הגדלת נפח השד עד שתי מידות חזיות, בעזרת שתלים (סיליקון) בגודל הרצוי והמתאים. הניתוח יבוצע רק לאחר שהשד הגיע לבשלות, כלומר מעל גיל 18.

 במקרים בעייתיים של חוסר צמיחה מוחלטת של השד או השריר מתחתיו או במקרים של חוסר סימטריה, ניתן לבצע את הניתוח בגיל מוקדם יותר. משך הניתוח נע בין שעה לשעתיים ונעשה לרוב תחת הרדמה כללית.

מגוון ניתוחי חזה

המבנה והמראה של החזה הוא מרכיב חשוב בדימוי העצמי של האישה, ויש לו השפעה רבה על הביטחון העצמי שלה. לפעמים מדובר בחזה שמלכתחילה גדול מדי או קטן מדי, לפעמים מדובר בחזה ששינה את צורתו היפה בעקבות הריונות, הנקות, עליה או ירידה במשקל. בכל מקרה כירורגיה פלסטית מאפשרת לאישה לקבל את החזה שהיא חלמה עליו.
בפגישה עם ד”ר אבנר בן שושן, הרופא והמטופלת דנים בציפיותיה מהניתוח, הכירורג מסביר לה מהו התהליך שהיא צפויה לעבור ואיזו תוצאה תקבל. לפני הניתוח האישה מקבלת את כל המידע על הסיכונים האפשריים כתוצאה מהניתוח, וגם מידע מפורט אודות תהליך ההחלמה, וזאת על מנת להעניק לאישה ביטחון מקסימלי בדרך לחזה המושלם.

ניתוחי חזה – יש סיבות  לפופולריות

אם בעבר נשים רבות נרתעו מניתוחי חזה מתוך חששות וחוסר ודאות לגבי התוצאות, כיום המצב שונה לחלוטין. ניתוחי חזה לסוגיהם השונים – הגדלה, הקטנה, הרמה ושינוי עיוותים בשד – הפכו לדבר שבשגרה, בדיוק כמו ניתוחי אף המקובלים כבר עשורים רבים. הפופולריות נובעת מכמה סיבות. ראשית, העצמאות הנשית המאפיינת את העידן המודרני, בו כל אישה אחראית על גופה, מודעת לצרכיה ומסוגלת לממש את רצונותיה. שנית, העדויות בשטח – נשים מרוצות שעברו ניתוח חזה בהצלחה, ומעידות על השינוי החיובי שהניתוח חולל בחייהן. נתון חשוב נוסף הוא התפתחות הטכנולוגיות המתקדמות בתחום האסתטיקה הרפואית, המשתקפות גם בתחום ניתוחי החזה. השתלים עברו שדרוג משמעותי, כך שכיום ניתן לבצע את הניתוחים תוך התאמה מיטבית לצרכי כל אישה.

ניתוחי הגדלת חזה

הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים המבוקשים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית. אחוזי ההצלחה בניתוחים אלה הם גבוהים ביותר. נשים שעברו את הניתוח מדווחות על שיפור ניכר במראה החיצוני וחיזוק הביטחון העצמי. בזכות הטכנולוגיות המתקדמות הנשים שחשות כי החזה שלהן קטן מדי יכולות לזכות בחזה גדול, יפה ונשי שמתאים בדיוק למבנה גופן. נשים רבות מספרות על הצלחות רבות בחיים האישיים ואף מקצועיים בעקבות הניתוח ושיפור המראה החיצוני שהגיע בעקבותיו.

ניתוחי הקטנת חזה

גם חזה גדול מדי יכול לגרום ללא מעט עוגמת נפש, פגיעה בדימוי העצמי ואף סבל פיזי. חזה גדול מדי יכול להיות לא אסתטי, יכול לפגוע בתדמיתה של האישה, עלול להקשות עליה בבחירת הבגדים, ונוסף לכך לגרום לכאבים ובעיות בריאותיות. חזה גדול מדי שלא תואם את מבנה גופה של האישה יוצר עומס רב על המפרקים וגורם לכאבי גב. אחת מתופעות לוואי נפוצות של חזה גדול מדי היא גם הזעת יתר בקפלים וגירוי עור. כל אלה ניתנים לפתרון ע”י ניתוח להקטנת חזה והתאמתו למבנה גופה של האישה.

ניתוחי הרמת חזה

ישנם שני מצבים בהם ניתוח להרמת חזה יכול לשפר בצורה משמעותית את המראה וההרגשה של האישה. במקרה של חזה נפול ומרוקן, שנקרא בשפה העממית גם “שקיות שוקו”, במהלך הניתוח לא רק מרימים את השדיים, אלא גם מוכנסים לשדיים שתלי סיליקון שמוסיפים נפח ומעניקים בסופו של דבר מראה של חזה מורם, עגלגל ונשי.
במקרה של חזה גדול ונפול, מתבצע ניתוח שמשלב הרמת החזה והקטנתו, וזאת על מנת להגיע למראה של חזה מורם, יפה ופרופורציונלי. בשני המקרים הניתוח מאפשר להגיע לתוצאות אסתטיות מצוינות לשביעות רצונה של האישה.

האם ניתוחי חזה יכולים לתקן א סימטריה בין השדיים?

ניתוחי חזה יכולים לתקן חוסר פרופורציה בין השדיים ולתת פתרון לנשים רבות הסובלות מכך.
פרופורציה וסימטריה הינם מרכיבים בסיסיים באסתטיקה של השדיים ובכלל. א- סימטריה בין השדיים, הינה תופעה נפוצה מאוד ונשים רבות סובלות ומתלוננות מרמות שונות של הבדלים בין השדיים, הן חוות אי נוחות, מבוכה ופגיעה בדימוי העצמי והביטחון העצמי.
. קיימים מצבים שונים של א- סימטריה שניתוחי חזה יכולים לפתור ולטפל בהם.
• חוסר סימטריה פשוטה הכוללת פער גדלים מזערי בשד שאין צורך לטפל בו.
• חוסר סימטריה הדורשת טיפול וכוללת פער משמעותי בין השדיים או חזה טובולרי. מדובר בחזה שנפגע עקב התפתחות לא תקינה ברקמת השד, כך ששד אחד נמוך משמעותית מהשד השני, או שהגודל שונה לחלוטין, אחד במידה A והשני במידה D. ישנה גם לעיתים בעייתיות של פטמה אחת מוגדלת לעומת השנייה.
בפגישת הייעוץ ד”ר בן שושן מאבחן את בעיית האסימטריה, התפיסה המקצועית שלו, היא ליצור עבור כל מטופלת מראה טבעי והרמוני בשד בהתאמה. ד”ר בן שושן מתאים וממליץ על ניתוח החזה הנדרש למבנה הגוף ולאישיותה של הלקוחה ומתבצע תיאום ציפיות והבהרת כל המידע הנדרש.

ד”ר אבנר בן שושן, רופא מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון רב בניתוחי חזה, הגדלה, הקטנת והרמת חזה. בזכות ניסיונו ומומחיותו אפשר להגיע לתוצאות ולמראה אסתטי וטבעי.

ניתוחים למתיחת בטן - ד”ר אבנר בן שושן
שינוי גודל גופנים