ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה

הניתוח להגדלת חזה הוא הנפוץ ביותר בעולם כיום בתחום הניתוחים הפלסטיים.

נשים מזהות את מראה וגודל השדיים כסמל לנשיות. ואף מעידות כי השינוי שנגרם בעקבות הניתוח להגדלת חזה תרם לביטחון העצמי. מחקרים מעידים שככל שהדימוי הגופני והעצמי גבוה הוא מסייע להצלחה בחיים הן בהיבט הזוגי והן במישור המקצועי. ניתוח להגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים שהשינוי בו ניכר לעין ואחוזי ההצלחה בניתוחים להגדלת חזה גבוהים במיוחד ולשביעות רצונן של המנותחות.

שאלות ותשובות בנושא ניתוח הגדלת חזה

למי מיועד ניתוח הגדלת חזה?

כשהשדיים מסיימים את התפתחותן, הגיל הנפוץ 17. זה זמן מתאים לניתוח הגדלת חזה.

למי שמעוניינת בנפח חזה גדול . ניתוח הגדלת חזה יעניק לך חזה כפי שחלמת.

כאשר יש אי סימטריה של השדיים. ניתוח הגדלת חזה יכול לתן זאת.

נפילת שדיים לאחר הריונות והנקות. במקרים אלו ניתוח להגדלת חזה הוא קלאסי.

חזה נפול לאחר ירידה חדה במשקל. במצב זה ניתוח הגדלת חזה מחוייב המציאות.

מאיזה גיל אפשר לעבור הגדלת חזה?

ניתן לעבור ניתוח הגדלת שדיים לאחר תום גיל ההתבגרות, אבל במקרה כזה חשוב לקחת בחשבון הריונות עתידיים, הנקה, שינויים הורמונאליים, הזדקנות וכדומה שיכולים לשנות את גודל השד ולפעמים אף להעלות את הצורך בניתוח הגדלה חוזר

מה ידוע על שתלי הסיליקון להגדלת חזה?

בעקבות הסערה הציבורית שנוצרה סביב שקיות הסיליקון מהדגם הישן (שקיות מהדור השני), פיתחו את הדור העכשווי העומד בתקנים מחמירים ובטיחותו גבוהה. בשקיות מודרניות אלו סכנת הדליפה פחתה מאד ובעצם אינה קיימת. ארגוני הבריאות בעולם כולו מכירים היום בעובדה ששתל סיליקון אינו מזיק לגוף ואינו מהווה סיכון לחלות בסרטן השד. משרד הבריאות הישראלי הכיר באישורו של משרד הבריאות האמריקני שאין כל קשר בין סרטן השד ובין הכנסת שתל סיליקון לחזה. יש לשים לב כי הדבר אינו תקף כשמדובר בהזרקת חומרים באופן ישיר לתוך השד: סיליקון, שומן, מי מלח או כל חומר אחר הזרקת חומרים לשד הנה הרסנית ובלתי הפיכות שיטה זו אינה מומלצת להגדלת חזה.

איך בוחרים את המנתח לטובת הגדלת החזה? מה הם סיכויי ההצלחה בניתוח מסוג זה? מה היא המשמעות של הגדלת החזה עבור כל אחת ואחת?

כל אישה באשר היא אישה רוצה להרגיש בנוח עם החזה שלה לא פעם הגורל והתורשה דואגים כי החזה יהיה קטן מידי או לא פרופורציוני לגוף. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת להגדיל את החזה ולעצבו בצורה המושלמת ביותר והמותאמת ביותר לכל אישה ואישה. כל מה שנדרש הוא לבחור את המרפאה וכמו כן את הרופא הטוב ביותר לטובת העניין.

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים האסתטיים היותר פופולאריים, ניתוח זה נפוץ בעיקר בקרב נשים אשר החזה שלהם הידלדל לאורך השנים בעקבות הריונות והנקות. כמו כן לפני ניתוח הגדלת חזה יש צורך להיוועץ עם הרופא המנתח על מנת להכיר את המטופלת ואת רצונותיה וכמו כן להסביר את המהלך הניתוח והשלכותיו. כל אישה תיבדק על מנת לאשר את התאמתה לסוג הניתוח.

ניתוח הגדלת חזה יעשה כאמור בהרדמה מלאה, ניתוח מסוג זה נמשך כשעתיים לערך כאשר החדרת השתל יעשה מאזור כפל השד. ניתן להשתיל את השתל מעל או מאחורי שריר החזה. לאחר הניתוח תישאר המנותחת להשגחה של מספר שעות ובמידה והכל תקין תשוחרר לביתה עם הנחיות מדויקות לתקופת ההחלמה. ד”ר אבנר בן שושן עושה שימוש בשתלים האיכותיים ביותר המיוצרים אצל טובי יצרני השתלים.

הגדלות חזה? היכן כדאי לבצע את הניתוח?

בכל הליך כירורגי כזה או אחר אין להתפשר על ניסיון וידע. לד”ר אבנר בן שושן יש ניסיון של הרבה מאוד שנים של עשייה בתחום זה. כמו כן מטופלי המרפאה של ד”ר אבנר בן שושן זוכים ליחס אישי ולאווירה משפחתית נעימה. מעקב צמוד אחר כל מטופל בכל הליך רפואי.

תהליך הייעוץ של ניתוח הגדלת חזה

בפגישה אישית עם דר’ בן שושן לפני ניתוח להגדלת חזה הוא יתייחס לציפיות הלקוחה ולפרמטרים מנחים נוספים כמו: מבנה הגוף הגובה, רוחב כתפיים , הגודל האידיאלי של השד, גודל החתך וכיס השד.

דר’ בן שושן ייתן את חוות דעתו המקצועית על מנת לצייד אותך במקסימום מידע שיעניק לך ביטחון רב ככל האפשר לקראת הניתוח להגדלת חזה.

תהליך הניתוח להגדלת חזה

הגדלת החזה מתבצעת בהרדמה כללית . הניתוח להגדלת חזה מתבצע בין שעה לשעתיים. המנתח מבצע חתך מתחת לכפל השד.

לפני החדרת השתל נמדד גודל הכיס והתאמת השתל מוכנס מאחורי רקמת השד בין השריר והשד או מאחורי השריר , בינו לבין דופן החזה. הצלקת גלויה יחסית אך מיטשטשת בהמשך תהליך ההחלמה מניתוח להגדלת חזה.

הגדלת חזה נועדה להוסיף נפח לשד במקרה והחזה נפול לאחר הריונות ולידות.

יתכן צורך בשילוב של הרמה והגדלת חזה על מנת להגיע לתוצאה מקסימאלית.

ד”ר בן שושן אבנר משתמש בשתלים שפותחו בטכנולוגיות מתקדמות ביותר בעולם, בשתלי סיליקון שאינם דולפים או מתפרקים, השתל עשוי מחומר אינרטי, שלא בא במגע כימי עם הנוזלים והרקמות של הגוף, ולכן אינו מעורר תגובה דלקתית או דחייה. הגוף מקיף אותו בקופסית של רקמה חיבור והוא נשאר מבודד.

לאחר ניתוח להגדלת חזה

למרות שתחושת אי הנוחות והלחץ בשדיים חולפים כיומיים לאחר הניתוח להגדלת חזה מומלץ לנוח 24 שעות לאחר הניתוח להגדלת חזה.

לאחר הניתוח להגדלת חזה יש ללבוש חזייה רפואית למשך שישה שבועות .

לאחר הניתוח להגדלת חזה אין לשאת משאות כבדים כחודש ימים לאחר ניתוח הגדלת חזה.

ניתן לשוב לפעילות ספורטיבית בהתאם להמלצות הרופא(כחודש וחצי). לאחר הניתוח להגדלת חזה

טיפול תרופתי הנדרש הוא אנטיביוטיקה ומשכך כאבים בהתאם להמלצת המנתח.

מומלץ להימנע מעישון ואלכוהול בשבוע הראשון לאחר הניתוח להגדלת חזה.

ניתן להתקלח 24 שעות לאחר הניתוח להגדלת חזה.

מומלץ לא לשוב לעבודה לפחות שבוע ימים לאחר הניתוח להגדלת חזה.

במידה וישנם כאבים חזקים התנפחות לא סבירה של השדיים, חום גבוה, יש להתקשר מיד לרופא המנתח או לצוות המרפאה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן