Fr  צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858 

אסתטיקה

תאור

המראה החיצוני הוא כרטיס הביקור שלך. עם השנים עור הפנים מאבד מקסמו וחיוניותו ואט אט מצטרפים קמטים נוספים. כל אחד רוצה לאהוב את מה שהוא רואה במראה בכל גיל ובכל מצב. מה שלא עושה הטבע עושים הטיפולים האסטטיים. וכל זאת בפעולה קטנה ומהירה ובעלות סבירה. אם את/ה רוצים שיפור במראה ולהשיג תוצאות טובות. אם את/ה רוצים לבצע מילוי קמטים בעזרת חומר הקרוי בוטוקס. ולעצב את השפתיים, דר’ בן שושן הוא המומחה בתחום.

העלמה ומילוי קמטים- חומרים נפוצים

רסטילן הינו ג’ל להעלמת קמטים ולמילוי קמטים העשוי מחומצה היאלורונית (Hyaluronic) קושרת אליה מים מספקת לחות ומעניקה נפח לעור.

ככל שאנו מתבגרים הולך ופוחת תהליך היצור הטבעי של חומצה היאלורונית  (Hyaluronic)  בגוף.

באמצעות הזרקה פשוטה וקלה של חומר מילוי קמטים משלימים את אובדן הנפח בעור ומשפרים את המראה.

בחומצה היאלורונית משתמשים לטיפול בקמטים בכמה אזורים:

קמטים בצידי האף והפה

קמטים בשפה

עיבוי של השפתיים

הבוטוקס, המופק מהרעלן בוטלינום טוקסין, מרפה שרירים וממלא קמטים. על ידי הזרקתו בכמויות קטנות אל מתחת לפני העור מקבלים מראה פנים חלק ואסטטי. הוא משמש למילוי קמטים.שאלות/תשובות

למי מתאים מילוי קמטים ?

למי שהופיעו אצלה קמטים המפריעים להרגשתה.

אילו שיטות ישנן לביטול קמטי הפנים? האם העלמת קמטים בפנים נכונה לכל אחד ואחת? איך בוחרים את הקליניקה הטובה ביותר עבורכם? מה הם שירותי ד”ר אבנר בן שושן?

הפנים אומרות את הכל והן חזות הכל. הרבה מאוד תחומי חיים תלויים לא מעט במראה הפנים, רבים נהנים בכל יום מפרגון אין סופי בין אם זה בעבודה, במשפחה או סתם ברחוב. פנים אסתטיות תורמות תרומה רבה ומכרעת לביטוחנו העצמי של כל אחד. לא פעם, על הפנים ניתן לזהות את קשיי החיים ועל כן חשוב מאוד להעניק לפנים את הטיפול האיכותי והמועיל ביותר.

מילוי קמטי הפנים הוא אחד מהטיפולים היותר מוכרים והיותר שכיחים בקרב אוכלוסיות רבות בעולם. רבים נהנים להחזיר לפנים את הנפח שאבד עם השנים. לגיל ישנה חשיבות רבה, עם הזדקנות העור יורד נפח עור הפנים ואיתו אובדת הגמישות של העור. כמו כן התפקוד היומיומי של שרירי הפנים בהבעות הצחוק או הזעף עשויים אף הם להשאיר את סממניהם.

ישנן מספר שיטות על מנת לטפל באותם קמטי פנים. מילוי קמטים על ידי חומר הנקרא בוטוקס מאפשר למעשה לנטרל את חלק מאותם סיבי שריר האחראים על הכיווץ והמתיחה, פעולות אלו גורמות לאורך השנים לאותם קמטים בעור הפנים.

כמו כן על מנת להחזיר את הנפח של עור הפנים הכל כך מוכר בגילאים צעירים יותר, לאותם אנשים מתבגרים ניתן להזריק חומר הנקרא חומצה היאלורונית.

תהליך הייעוץ

לפני קביעת סוג הטיפול חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

ד”ר בן שושן שמאחוריו שנות ניסיון רבות בקשר אישי עם מטופלים, יקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך כך שיוכל להגשים את חלומך.

שיחות אלו מאפשרות לד”ר בן שושן לתת לך את האינפורמציה המרבית, להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות המתאימות לך באופן אישי כך שתוכל/י לבחור את ההליך המתאים במיוחד עבורך.

חשוב שהמטופל יבין את כל השיטות ואת תופעות הלוואי של כל אחת מהן, על מנת שיבחר בחירה מושכלת יחד עם הרופא.

תהליך ההזרקה

באמצעות הזרקה פשוטה וקלה של חומר מילוי קמטים משלימים את אובדן הנפח בעור ומשפרים את המראה.

בתהליך העלמת הקמטים ומילוי הקמטים אותו מבצע דר’ בן שושן הבעת הפנים נשארת טבעית. חומרי המילוי אינם קבועים.

משך הטיפול בהעלמת קמטים – בין – 10 ל – 30 דקות.

לאחר ההזרקה

ולאחריו ניתן לשוב לשגרת היום יום. מיד בתום הטיפול ניתן לראות תוצאות יפות. המראה צעיר יותר ורענן. התוצאה נשמרת בין חצי שנה לשנה.

עור הפנים חוזר להיות חלק, ללא קמטים עמוקים ויש הפחתה בקמטוטים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן